בילוי בדירה דיסקרטית

דירות דיסקרטיות, סקס, סקס אסקורט

חדר בדירה דיסקרטית, אני מרגיש את הריח של הבושם שלה, אני פותח את הדלת של חדר שינה. חושך, האור היחיד שנכנס לחדר זה אור פנסי רחוב. אפשר לראות את הצללית שלה טוב מאוד מול החלון. היא עומדת ערומה, השיער שלה גולש על הגב, ביד היא מחזיקה סיגריה. היא לוקחת שאכטה ומסתובבת אלי.

אני מתקרב אליה, תופס אותה ומרים על החלון. אני נעמד בין הרגליים שלה ומצמיד אותה עם הגב אל החלון. באותו הרגע היא מכבה את הבדל על היד שלי. אני רוצה לצרוח מהכאב, אבל במקום זה אני ניצמד אל השפתיים שלה. נושך אותם חזק ומרגיש טעם מתכתי. כואב לה, אבל היא לא מנסה לברוח. אני מוציא את הלשון ומלקק את השפתיים שלה. היד השמאלית שלי נעה מהברכיים שלה למלה. אני טופס את השיער שלה ומושך למטה. מתקרב עם הפנים לאוזן שלה. מלקק אותו. אז מעביר עם הלשון על הצוואר שלה. מנשק ונושך אותו. חלק מהנשיכות משאירות סימנים.

היא מנסה להשתחרר, לוחצת חזק על הזין שלי. אני משחרר את השיער שלה ורואה את השקפה שלי במראה. רואה את האש של התשוקה שבוער בתוך העיניים שלי. היא מחבקת אותי עוד יותר חזק, משירה לי שריטות ציפורניים על הגב. אני לא זז, עמוד ונהנה מהמראה המדהים שלה.

אני יורד על הברכיים, מתחיל לנשק את הרגל הימני, בעדינות ואיטות. אין לנו לאן למהר, יש לנו את כל הלילה. מנשק את כף רגל, נושך עור ליד הברך, מעביר עם הלשון על הצד הפנימי של הירך. הפנים שלי כבר מול החור של שלה, אני עושה נשימה עמוקה ונהנה מהריח, היא כבר רטובה. מעביר עם האצבע על הדגדגן שלה. הרגשתי שהיא נלחצה לרגע, אבל אז השרירים שלה השתחררו. אני מסתכל לה בתוך העיניים ומעביר עם אותה האצבע על השפתיים שלה. היא ליקקה אותו ואז התחילה למצוץ. הורדתי את היד ואז העברתי עם הלשון שלי עם הכוס. היא גנחה וקיפלה את הגם. אמרתי לה לא להוריד ממני את המבט שלה.

המשכתי ללקק את הכוס, הכנסתי את הלשון שלי כמה שיותר עמוק. היא המשיכה לגנוח, אבל בללי להוריד ממני את העיניים. הכנסתי אצבע, היא לא הצליחה להתאפק וזרקה את הראש לאחורה. נשקתי את הדגדגן שלה. היא הוציאה צעקה וסגרה את הרגליים שלה. אז אמרתי לה:

"אני אסרתי לך להוריד ממני את העיניים. אני יכול להמשיך?"

"כן, בקשה" – היא לכשה בתשובה.

המשכתי יותר חזק, אם תנועות מעגליות. המיצים שלה נטפו למתה. היה לה קשה לנשום. אבל היא המשיכה להביט עלי. נעמדתי מולה:

"תגידי את זה"
"בבקשה…"
"מה את רוצה?" -שאלתי אותה.
"זיין אותי חזק!"

עמדתי בלי לזוז והסתכלתי. היא תפסה את הצוואר שלי והתנפלה על השפתיים. הכנסתי לה בכל הכוח, היא צעקה ברגע הראשון. עצרתי. העברתי את היד על השדיים שלה, הגוף שלה היה ממש חם. עוד חדירה אחד חזקה. היא הוציאה אוויר. הגברתי את הקצב. אם יד אחד החזקתי אותה על הצוואר ודחפתי אותה לתוך החלון. היא גנחה בלי הפסקה, הנשימה שלה הייתה מהירה. הרגשתי עם הזין איך הקירות של הקיר מתרחבות. אז הרגשתי אך השרירים שלה התחילו להתכווץ. אז גמרתי. זרם חזק של הזרע שלי מילאה את הכוס שלה עד הסוף. ראיתי את הסימנים שהשארתי לה על הצוואר, מקום, שהיא כיבתה עליו את הבדל, כאב. בהמשך של המפגש האינטימי הזה אני יגרום לעשות מה שהאני רוצה.