ערב גשום

סקס


טיפות הגשם יורדים על החלון, לילה, עיר ענקית , עיר חסרת נשמה, עיר שאני אוהב ושונא באותו זמן. העיר הזאת לא ישנה אף פעם, גם בלילה הזה. גם אני לא ישן, אני נזכר.

אני נופל על המיטה ושם את היד על הירך שלה. החלוק משי שלה נפתח ואני מרגיש עם היד את האור החלק והחם שלה. אני מסתכל לתוך העיניים האוהבות שלי. הן יותר כהות מבדרך כלל, או שזה האור או שאולי העיניים שלה במאת משנות את הצבע. זה לא משנה, מה שמשנה שזה עיניים שמושכות אותי אליהם.

אני קצת מתרומם ושפתיים שלי תופסות את השפתיים שלה. מספיק שהלשון שלי נכנס פנימה והשפתיים שלה נפתחות והלשון שלי מתחבר עם הלשון שלה. הידיים שלה מורידות את החגורה של החלוק שלה והוא גולש מהגוף היפה שלה למתה. הידיים שלה מושכות את החולצה שלי ממני. הן תופסות את הגומיה של התחתונים שלי. היא נשכבת לאחורה,מרימה את הטוסיק שלה ואני מוריד את הדבר האחרון על הגוף שלה ואז זורק את התחתונים שלי למטה.

היא שוכבת על המיטה ערומה, הפטמות על השדיים שלה קשות. הרגל השמאלי חצי מכופפת והידיים שלה מטיילות על הגוף שלה. הרגליים שלה פתוחות, חיוך מפתה על השתיים, הלשון שלה מלקק את השפתיים. אני מוכן לפעולה, זה מוזר אנחנו כל כך הרבה שנים ביחד אבל אני עדיין רוצה אותה. לא כמו בהתחלה, אבל התשוקה לא נעלמה.

אני נשכב לידה, הלשון שלי משחק עם הפטמות שלה, היד שלי גולשת על הירך שלה לכיוון היקר מכל. היד שלי נכנסת בין הרגליים שלה. אני מכיר שם הכל, כל פריט , אני מכיר את התגובות שלה. אני יודעה בדיוק מה היא אוהבת ומה לא. האצבעות שלי יודעות איפה ואיך לגעת. הגוף שלה מתקפל מהנאה. היא מפילה אותי על הגב, מקרבת את הפנים שלה אל הפנים שלי, השיער הארוך נופל על החזה שלי ומתחילים לגלוש למטה. היא מעבירה את השיער לצד אחד. היא יודעת שאני אוהבת לראות איך הזין שלי נכנס תוך הפה שלה.

טבעת העדינה של השפתיים יורדת על הראש. נגיעה רכה, הלשון מדגדג את העור העדין. הפה שלה מתלבש עמוק יותר ויותר עם כל תנועה. זה כל כך נעים, רטוב וחם. היא כל כך אוהבת לפנק אותי בצורה כזאת. כמובן שבחיים לא התנגדתי להעדפות שלה.

זה היה מפגש אינטימי האחרון שלנו, אני עדיין אוהב אותה. אוהב ושונה. לא יכול לשכוח ולא יכול לסלוח. אנחנו לא ביחד ולא לחוד. הדרכים שלנו תמיד מתחברות. היא לא משחררת אותי ותמיד ליד.

הטיפות של הגשם יורדות על החלון, לילה וגשם, הטיפות על הזכוכית ועל הלכי, זה הכל גשם.

הדלת לעבר לא נסגרה סופית