הכנה למבחנים

אורגיה, נערות ליווי באילת, סקס


זה היה ערב לפני המבחנים, ישבנו עם בנות והכנו שליפים. זה היה אמור להיות ערב משמם ואז הטלפון שלי צלצל. זה היה אחד הידידים שלי מהלימודים. הוא רצה לבוא אלינו לביקור.

-"אני בא עם חבר" -הוא אמר לי

כמו שאמרתי זה היה ערב משעמם,אז החלטנו שלהשתכר זה לא יזיק. סידרנו מהר את הדירה ואת עצמינו. כאשר שמעתי צלצול בדלת פתחתי אותה ונכנסתי להלם, הוא לא היה עם חבר , הוא היה עם שבע חברים. מסתבר שהם הגיעו לארטיום, ככה קראו לו, והיה להם משעמם. הם הביאו מלא אוכל ושתייה חריפה. בהתחלה הרגשתנו לא נעים בחבורה כל כך גדול של גברים שאנחנו לא מכירים. אבל אלכוהול עשה את שלו ומישהו הציעה לשחק משחק כלפים על עירום. בהתחלה , אנחנו הבנות, לא רצינו, אבל הם שכנעו אותנו. למזלנו הם היו יותר שיכורים מאיתנו והייתה לנו אפשרות קצת לרמות אותם. כמובן בסוף רוב הבנים כבר ישבו בלי חולצות וארטיום אפילו בלי מכנסיים.

דרך עגב הבחור הזה ישר מצא חן בעיניים וכשראיתי אותו בלי מכנסיים, במיוחד שהזין הגדול שלו בלט ממש דרך התחתונים…קיצור הבנתי שאני רוצה אותו. גירשתי את המחשבות האלה ,כי יש לי חבר. כמובן שהמשחק לא היה יכול להמשך ככה, הם סוף סוף הבינו שאנחנו מראמים אותם ואנחנו די מהר התחלנו להפסיד. לא עזר לי אפילו זה שהיו עלי הרבה בגדים. כשנשארתי רק בלבני נשים שלי ,הפסדתי שוב פעם. כמובן הורדתי את החזייה שלי ונשארתי שיכורה ורק בתחתונים.

הערב נמשך ובאיזשהו שלב לא נשארו בגדים להוריד. החלטנו להמשיך לשחק על משאלות. חברה שלי הפסידה ראשונה והבנים ביקשו שאנחנו נתנשק. ראיתי שהיא מתלבטת , משכתי אותה אלי ונישקתי. השפתיים שלה היו כל כך רכות ונעימות. לא רציתי להפסיק , המשכנו עם נשיקה, היא שמה את היד שלה על השד שלי. הפלתי אותה על הריצפה ,הידיים שלי התחילו לטייל על הגוף שלה.

-"זהו, תפסיקו או שזה יהפוך לסקס קבוצתי" -מישהו מהבנים עצר אותנו.

כל זה חרמן אותי נורה, רציתי סקס עכשיו. מצאתי עם המבט שלי את ארטיום ואם הראש אמרתי לו לבוא איתי. נכנסתי לחדר אמבטיה,אחרי כמה שניות הוא נכנס איתי ביחד. הוא ניסה להגיד משהו ,אבל פשוט התחלתי לנשק אותו. הוא הבין ישר מה אני רוצה ממנו, הוא שם את היד שלו על הכוס שלי,הייתי כבר רטובה מאוד. הוא סיבב אותי ונכנס מאחורה, הוא ישר התחיל לזיין אותי חזק. היה לו זיין הרבה יותר גדול מחבר שלי, הוא קרא אותי מבפנים. ידעתי שאני בוגדת בחבר שלי ,הרגשתי כמו נערת ליווי זולה, אבל לא היה אכפת לי. פתאום הוא תפס אותי בשערות ומשך למטה

-"תמצצי זונה – תמצצי כמו נערות ליווי באילת"

לא התווכחתי,ירדתי לברכיים והתחלתי למצוץ,שוב כמו זונה קטנה. מצצתי ,כמו שבחיים לא מצצתי לחבר שלי. ניסיתי להכניס אותו עד הסוף ,ליקקתי את הביצים שלו. אז הוא משך את הראש שלי לאחורה והתחיל לאונן. פתחתי את הפה שלי והזרע נשפך על כל הפנים שלי ולתוך הפה. הוא עזב את חדר אמבטיה ואני נשארתי לשבת שם כמו זונה על הרצפה עם פנים מלאים בזרע.