על הגג

נערת ליווי, סקס, שרותיליוו


היא עמדה על הגג של בניין מגורים רגיל, זה היה לילה חם קיצי. רוח קלה שעפה על השיער ועל השמלה הקלה שהייתה לבושה על גוף הערום שלה. קראו לה מורן. היא לא הייתה גבוהה, אבל הגוף שלה היה מדהים. היא רעדה, אבל לא מקור, מהתרגשות. זה נדמה שהיא אוהבת להסתכל על האורות של העיר בלילה, אבל זאת לא הסיבה למה שהיא כאן. מה היה יכול לגרום לבחורה צעירה כזאת לעלות למקום כזה? היא לא הייתה בטוחה בעצמה, אבל משהו משך אותה לכאן. היא רעדה מהתרגשות, כי כאן היא קבע את מפגש האינטימי שלה איתו.
פתאום היא שמעה צעדים מאחורה, הלב שלה התחיל לדפוק הרבה יותר חזק. אז כף יד נחתה על הכתף שלה ואז ליד האוזן שלה היא שמע כל גברים לוחש את השם שלה. אם זה היה קורה באור יום היינו יכולים לראות איך אש נדלק בעיניים שלה. זה היה אותו אחד שהיא חיכתה. אותו אחד שבגללו היא עזבה את המיטה והגיעה לכאן כמעט ערומה. 
הידיים שלו הורידו את הרצועות של השמלה שלו והיא נפלה אל הידיים שלה. היא הייתה כל כך מדהימה עם הגוף ערום והיפה שלה. רגליים ישירות, טוסיק עגול קשוח, שטן שטוחה וכוס מגולח היטב. הוא לא מיהר, המשיך לנשק את הצוואר שלה. יד אחד מחצה בעדינות את השדדים שלה ויד שניה שיחקה עם הכוס שלה. ההתרגשות עלתה מרגע לרגע. היא עמדה עם עיניים סגורות והוציא גניחות. אז הידיים החזקות סיבבו אותה אליו ולחצו על הכתפיים ככה שהיא התיישבה על הברכיים שלה. זין שלו היה מול הפנים שלה, ריח שלו שיגעה אותה. 
היא לקחה אותו בידיים והתחילה להחליק אותה על זין לכל האורך. עוד רגע היא תפסה אותו עם הפה והחליקה אותו בפנים ואז באיטיות הוציאה בחזרה.  היא עשתה מספר חזרות ואז התחילה ללקק אותו. אחרי זה היא שוב פעם הכניסה אותו תוך הפה שלה. היא ניסתה להכניס אותו כמה שיותר עמוק. כבר אחרי דקה הוא החזיק את הראש שלה וזיין במהירות ישר לתוך הגרון. הוא הרגיש שהוא מתקרב, אבל הוא ממש לא רצה לגמור בינתיים  ובגלל זה עצר אותה. אחרי זה הוא דחף אותה ממנו, השכיב אותה על הבטן ובלי שום משחק מגדים החדיר את הזין לכוס שלה. 
היא התחילה לגנוח: -"אלוהים איזה גדול הוא, כן! תזיין אותי! תזיין!" 
המילים המלוכלכות שיצאו מהפה של הבחורה העדינה הזאת עשו עליו רושם מדהים.  הוא הוציא שאגה והתחיל לזיין אותה הרבה יותר חזק. כל מה שהוא ראה מול הפנים שלו זה את הגב שלה שהיה זז עם התנועות שלה. היא שכבה עם הפנים תקועים בתוך השמלה שלה. הוא תפס את השיער שלה ומשך את הראש שלה לאחורה בלי להפסיק לזיין אותה. זאת הייתה הרגשה מדהימה לשניהם. הוא היה מאוד קרוב לגמור. עוד תנועה ועוד תנועה ואז נוזל לבן התחיל למלאות את הכוס שלה.