פנטזיות על מפגש אינטימי

דירות דיסקרטיות, סקס, סקס אסקורט, שרותיליווי במרכז

זה היא עוד יום גרוע נוסף. כבר 4 חודשים לא ראיתי אותו. הגוף שלי כבר היה נדלק מכל דבר – כל נגיעה או תמונה חשופה שראיתי באינטרנט. כל לילה חלמתי איך הוא מופיעה בפתח הדלת שלי ויקח אותי שם במסדרון. הנה מגיעה עוד לילה  בודד במיטה הקרה. הגוף שלי דורש חיבה וגם סקס קשוח באותו הזמן. המחשבות שלי רצות מסקס רומנטי עדין ועד כמכט לאונס. אני נשכבת במיטה שלי, סוגרת את העיניים וטובעת בפנטזיות שלי. 
אנחנו סוף סוף נפגשנו, מצאנו דירה דיסקרטית וישר נסענו לשם. הוא תפס אותי ברגע שנכנסו לדירה. הוא מחבק אותי חזק והלשון שלו כבר מטייל בתוך הפה שלי. הוא כל כך מתוק. ידיים חזקות מלטפות את הגב, יורדות יותר למטה ומוחצות את התחת. אני כבר רוצה להיפטר  מבגדים שלי. הוא מרים אותי ואני עוטפת את המותניים שלו עם רגליים. אני מרגישה שהזין שלו כבר מוכן להיכנס לכוס שלי ולזיין אותי עד אובדן חושים. 

אז אנחנו עוברים לדבר הטוב ביותר – מיטה. הוא מוריד אותי למטה ואז מוריד את השמלה שלי. אני עומדת מולו לבושה רק בלבני נשים. הוא עושה צעד אחורה, מסתכל עליי ובאותו הזמן הוא מוריד חולצה ואת המכנסיים. רגע אחרי זה אני שוכבת על המיטה מתחתיו. אני מכניסה את הלשון לתוך הפה שלו, זה כל כך מחרמן. רק הנשיקות שלו גורמות לכוס שלי להירטב. בזמן שהפיות שלנו עשוקות, הוא מוריד את החזייה ואת התחתונים ממני. הוא מלטף את השדיים, בטן, ירכיים. יורד יותר למטה, מלקק את הצוואר,יורד אל השדיים שלי. ידיים מוחצות את התחת. אני לא יכולה להחזיק מעמד ומתחילה לגנוח. השפתיים שלו עוטפות תופסות את הפטמות שלי. זה רק גרם לי להתפתל ולהתחנן להמשר. הוא נהנה מכל רגע. אז הוא פותח את הרגליים ונשכב ביניהם. 
הידיים שלו מלטפות ומוחצות את השדיים שלי, באותו הזמן הוא יורד עם הפה יותר למטה אל הכוס שלי. האצבעות שלי נכנסות לתוך השער על הראש שלו. הוא יורד למטה, אל הכוס ואז מפסיק. אני מתחנן שהוא ימשיך, אבל הוא רק מחייך. "אני רוצה להסתכל עליה" – הוא אומר לי. הידיים שלו מתקרבות. הוא מתחיל ללטף אותה. "את כל כך רטובה, אני רוצה לזיין אותך". אני מתחילה לרעוד מתשוקה. הוא מכניס אצבע בפנים ומעביר עם הלשון על דגדגן. הוא מלקק כל מילימטר של הכוס. הוא כבר מזיין אותי עם שתי אצבעות והפה שלו מוצץ את הדגדגן. אז האצבעות שלו יוצאות מהכוס ויורדות אל החור השני. הוא ממשיך ללקק אותי בזמן שהאצבעות מעסות את פי הטבעת. אני משתחררת ונותנת לאצבע להחליק בפנים. כן, עוד דקה ואני גומרת. אני מתחילה להתחנן לזיין שלו והוא מקשיב לבקשה שלי. 
הוא עוזב את הכוס, נעמד מולי עם הזין העומד שלו. אני תופסת אותו ומכוונת אל הכוס שלי. הראש החם מחליק בקלות אל החור הרטוב שלי. הוא מוציא גניחה ואז מתחיל לזיין אותי. זה גורם לי לצרוח, סוף סוף הוא בפנים. בהתחלה הוא מזיין אותי באיטיות ואז הוא מגביר את המהירות. הגניחות שלנו מתחברות לגניחה אחת משותפת. אני לוחשת לאוזן שלו עד כמה אני אוהבת את הזין שלו. 
הוא מוציא את הזין, מרים אותי מהמיטה ומציד אל הקיר. אני מקפלת את הגב ומוציאה את התחת אחורה. הוא מכניס את הזין, תופס את הגרון שלי וממשיך לזיין אותי חזק. אני גונחת וצורחת. הוא מתחיל להיות קשוח במיוחד הוא מספר לי באיזה תנוחות הוא הולך לזיין אותי בזמן מפגש אינטימי שלנו. הרגשתי שאני מאבדת שפיות, הרגשתי את הזין שלו ממלא אותי בתנועות חדות. היד שלו מוצאת את הדגדגן שלי ובגלל הזין הגדול שלו וידיים הקסומות שלו אני גומרת.