פעם אחד במסיבה

דירות דיסקרטיות, יצאניות בתלאביב, נערות ליווי באילת, סקס


לא מזמן חברה שלי הזמינה אותי למסיבה. למסיבה לבשתי חולצה מכופתרת, יש לי שדיים גדולים וכאשר אני פותחת כמה כפתורים זה ניראה מאוד סקסי, בתוספת לגוף סקסי בכללי אני בחורה מאוד חמה. עם עיניים כחולות, שפתיים חושניות ושיער בלונדיני. אני אוהבת סקס, אבל לא חשבתי על זה באותו הערב. כל מה שרציתי זה לשבת עם כוס יין ולהשתחרר עם כוס יין. כאשר נכנסתי לדירה שלה, היו שם כבר די הרבה אנשים. כולם בזוגות חוץ ממני, זה לא היה מבאס יותר מידי. התיישבי בשולחן, לאט לאט נכנסתי לשיחה. אכלתי ושתיתי. לידי ישב בחור די חמוד ביחד עם החברה שלו.

אז הבנתי שהוא אוכל אותי עם עיניים. חברה שלו הסתכלה למקום אחד עם עיניים מתות כל הערב, זה הרגיש כאילו לנמאס לה מהכל ובמיוחד ממנו. הוא היה בחור גבוה, שרירי, קראו לו אלכס. לא מתומתם עם כל מאוד נעים. אז שיחקנו כמה משחקים וגם שם שמתי לב שהוא לא מוריד ממני את העיניים. אז כאשר לכולם נמאס לשחק, הם הלכו לעשן במרפסת, גם החברה שלו הצטרפה אליהם. הוא התיישב לידי ופשוט לחש לאוזן שלו "אני ממש לא הייתי מתנגד לסקס איתך". להגיד שהייתי בשוק זה לא להגיד כלום. אבל הבנתי שאני רוצה אותו. הרגשתי כאב מתוק של תשוקה עובר דרך כול הגוף שלי. הפסקתי לחשוב לרגע, כל כך רציתי לנשק אותו שכמעט עבדתי שליטה בעצמי. בסופו של דבר השתלטי על עצמי ועזבתי למטבח. לא היה שם אף אחד, גם האור לדלק. נעמדתי ליד חלון, הסתכלתי בחוץ וניסיתי להירגע.

אז ראיתי אותו נכנס, זה הפחיד אותי, לא יכולתי לעשות את זה שם. הוא התקרב עלי מאחור, נצמד אלי והרגשתי את רצון הגדול שלו. זהו, המוח שלי הפסיק לעבוד. "אני יודע שגם את רוצה אותי" – הוא לחש לי לאוזן. הסתובבתי והוא נישק אותי זה היה מדהים, פיצוץ אמיתי של רגשות. שוב פעם הסתובבתי לחלון, פחדתי שמישהו יכנס. הוא תפס את השדיים שלי, נצמדתי אליו, הוא הוריד את המכניס שלי עד ברכיים והזיז את התחתונים שלי לצד ופשוט הכניס את הזין שלו לכוס. באותו הרגע כמעט גמרתי. "עדיין מוקדם" – הוא לחש לי לאוזן והתחיל לזיין. הידיים שלו מחצו את השדיים ממש חזק והזין שלו קדח את החור שלי בשיא המהירות. כמעט השתגעתי, הייתי כבר בעולם אחר לגמרי. הוא סגר את הפה שלי עם היד, כדי שאף אחד לא ישמע אותי גונחת. גמרנו ביחד, אחרי כמה דקות עדיין לא יכולתי להחזיר את נשימה. הלבשתי בחזרה את המכנסיים, הראש שלי עדיין היה מעורפל.

ידעתי שאני לא יכולה לחזור לאורחים. "אני רוצה עוד" – הוא אמר לי. "אני ימצה אותך בפייס" – אמרתי לו וברחתי משם הביתה. כל הדרך חשבתי על מפגש אינטימי הבה שלנו.