שרותי סקס ומפגשים אינטימיים

יצאניות בתלאביב, שרותי בילוי מרכז, שרותיליוו, שרותיליווי במרכז, שרותים אינטימיים בישראל, שרותים בתלאביב

אצל נערות ליווי בתל אביב סקס הם נושא שנוי במחלוקת בעיני הרבה מאוד אנשים. התדמית הרעה שנוצרה לאותם שרותים אינטימיים באה בעיקר בעקבות גורמים עבריינים על התחום ובעקבות רמאות וסחיטה שמתבצעות בתחום האפור הזה באין מפריע.

מכיוון שאותם שרותי סקס אינם מוסדרים בחוק, התחום למעשה פרוץ לכל אחד שמעוניין להשתלט עליו או לעבוד על אנשים. מה אותם אנשים יעשו, ילכו להתלונן במשטרה? הם ימצאו את עצמם מסובכים מעל הראש בעסק שהוא לא ממש חוקי. לכן בעלי העסקים הפחות ישרים, מנצלים את הפרצה הזאת ועל ידי כך מרמים את הלקוחות וכובלים אותם ללא יכולת תגובה ראויה.

הסדרת שירותי ליווי ( בדומה ל www.angelina2.com ) בחוק

הסדרת שרותים למפגשים אינטימיים בחוק, בצורה מסודרת ומאורגנת תביא לפתרונות למספר בעיות

השתלטות משפחות הפשע והעבריינים על מוקדים של משרדים של שרותים אלו ולקיחת החוק לידיים תוך כדי איומים ושימוש באמצעים לא חוקיים.

הזנחה והשפלה של נערות ליווי העוברות באותם המשרדים ודאגה לתנאים סוציאליים ומשכורות שניתן לחיות מהן.

פחות אנשים מתוסכלים מינית יסתובבו ברחובות, מה שיביא לפחות אלימות, פחות מקרי אונס, פחות מקרי רצח ועוד. סקס מרוקן אנשים ומרגיע אותם מנטלית, כשאנשים רגועים, סביבתם הרבה יותר בטוחה

פחות מקרי גירושין. כשהגבר הולך ומקבל את הצרכים הפיזיים שלו בתמורה לתשלום אצל נערה צעירה ומושכת, הוא אינו עצבני על אישתו, לא צובר עליה כעסים ולכן גם לא מפרק את הקשר

הפסקת בזבוז המשאבים והכסף של יחידות המשטרה בפשיטות על משרדים שמעניקים שירותים אלו שונים כמו  www.angelina2.com, רק בכדי שיפתחו יום למחרת ללא הרשעה וללא החלטה ברורה בנושא.

הרי ברור לכולם ששירותי ליווי קיימים ונועדו להתקיים, אפילו אם במסווה של עסקים לא חוקיים. אז מה הטעם לעשות הצגה, לעשות כאילו מטפלים בזה? יש אינטרס מובהק להמשיך להריץ אותם שירותי סקס, מכיוון שגם עורכי הדין, השופטים והשוטרים, משתמשים בשירותים אלו.

אז פעם הבאה במקום לזיין לנו את השכל, תנו לנו לזיין בכיף. זה הכסף שלנו ושירות קיים ולנו מותר לעשות כל מה שנרצה. הכי חשוב להנות ולהרגע, הפורקן הוא הדרך הטובה ביותר לכך.